Голова Вінницької ОДА уник кримінального переслідування підставивши ділових партнерів по тіньовим схемам

Вчора ввечері, 8 жовтня, у Вінниці співробітниками Служби Безпеки України була проведена спецоперація у ході якої затримали керівника служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Алєксєєва.

Об этом сообщает Компромат вики

За даними слідства Алєксєєв пропонував хабар у розмірі 4,2 млн грн чинному очільнику Вінницької ОДА — Сергію Борзову. Борзов в обмін на гроші брав на себе зобов’язання по вирішенню питань погашення заборгованості та виділення коштів з державного бюджету України, за раніше поставлене медичне обладнання на комунальний медичний заклад області КЗ “База спеціального медичного постачання”, перед комерційними структурами (ТОВ “Ілантанмед” та ПП “Донмед”). Правоохоронці затримали Алєксєєва, за фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження. А ось Сергій Борзов, який мав отримати хабаря покарання уник.

Як сьогодні повідомив відомий телеграм-канал «Легитимный» та підтвердив блогер та політолог Кирило Сазонов, Борзова заздалегідь попередили про операцію силовиків напряму з Офісу Президента і він, намагаючись уникнути покарання, розіграв перед силовиками спектакль: мов би то хабара брати не збирався і от-от хотів йти в поліцію. Борзова, не без втручання ОП, відпустили, але він остаточно посварився зі всіма Вінницькими діловими партнерами.

Крім того, за інформацією джерел «Легитимного» в СБУ, Борзов в обмін на невідкриття кримінальних проваджень пообіцяв “злити” інших своїх ділових партнерів.

Нагадаємо, Сергій Борзов бере участь у виборах мера Вінниці від партії “Слуга Народу”. Раніше його публічно підтримували окрім провладних депутатів такі неоднозначні за своєю репутацією люди на Вінниччин, як Володимир Продівус.

“ОРД”


Еще нет комментариев.

Джерело статті: “http://ord-ua.com/2020/10/18/golova-vinnickoyi-oda-unik-kriminalnogo-peresliduvannya-pidstavivshi-dilovih-partneriv-po-tinovim-shemam/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top