Висловлюємо глибоке співчуття родині нашого колеги Олега Соловйова

Життя начальника відділу управління стратегічних розслідувань в Київській області обірвалось 13 січня.

Об этом сообщает РуссианГейт

Підполковник поліції проходив довготривале та складне лікування в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Через раптове загострення хвороби його було переведено до реанімаційного відділення та підключено до апарату штучної вентиляції легенів. На жаль, врятувати життя поліцейського не вдалося.

Йому було лише 37 років, 20 з яких присвятив службі в органах внутрішніх справ. Професіонал своєї справи, уважний керівник, надійний друг, люблячий чоловік, чудовий батько та син.

Керівництво та особовий склад Департаменту висловлює щирі співчуття родині Олега Соловйова і сумує разом із ними.

Зображення може містити: 1 особа, крупний план
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vyslovlyuyemo-glyboke-spivchuttya-rodyni-nashogo-kolegy-olega-solovjova/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top