На Хмельниччині громадськість та місцева влада вимагають скасувати підвищення тарифів на газ та електроенергію (ФОТО, ВІДЕО)12 січня мешканці Кам’янця-Подільського вийшли під стіни міської ради з акцією протесту проти підвищення цін на газ та електроенергію.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиДо громадян вийшли міський голова Михайло Посітко та низка депутатів.


Читайте також: У Чернівцях готують протест проти «тарифного геноциду»Голова фракції ВО «Свобода» Володимир Кондрук зачитав присутнім проект звернення до вищих органів влади з вимогою скасувати підвищення тарифів на газ та електроенергію, а також плати за транспортування газу. Згодом, під час сесії міської ради, звернення, після довгих дискусій було схвалене депутатами. Остаточний його текст планується напрацювати за участі представників різних фракцій міської ради.


Крім того, депутати підтримали рішення щодо вивчення питання можливого повернення в комунальну власність газорозподільчих мереж, які знаходяться на території міста, за аналогією рішення Мукачівської міської ради Закарпатської області.


Читайте також: Протести на Закарпатті: У Виноградові люди вийшли на акцію проти підняття тарифів


Цього ж дня, як повідомило «Є», голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк підписала розпорядження про скликання позачергової сесії облради.


Згідно з опублікованим документом, позачергову сесію Хмельницької облради заплановано провести у п’ятницю, 15 січня, об одинадцятій годині. На розгляд депутатів буде винесено звернення до президента, Кабміну і Верховної Ради щодо підвищення тарифів на електроенергію та природний газ.Читайте також: Більше новин Хмельницької області та Хмельницького


Читайте також: Чиновники


Джерело статті: “https://cometa.news/proisshestvija/на-хмельниччині-громадськість-та-міс/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top