Швед та норвежка влаштували весілля на кордоні через карантин
Швед та норвежка влаштували весілля на кордоні через карантин

Закохані не хотіли відкладати весілля через карантин, тож коли наречена Камілла Ойорд жартома запропонувала провести церемонію на кордоні, друзі та родина з ентузіазмом її підтримали, повідомляє BBC.

Об этом сообщает Русский репортер


“Ми не хотіли змінювати дату. Все, чого ми хотіли – одружитися”, – розповіли молодята журналістам.


Зрештою Камілла та її наречений Александр Клерн одружилися у лісі, розділеному білою стрічкою. По один бік від стрічки перебувала наречена з родичами та друзями, з іншого – наречений.За словами Александра, вони не очікували, що хтось приїде на весілля посеред лісу, оскільки дорога туди була довгою, проте були здивовані великою кількістю гостів.


“Ми хотіли стати чоловіком і дружиною! Кохання перемагає все”, – розповіла Камілла.


Крім того, за церемонією спостерігали двоє поліцейських, які слідкували, щоб жоден з гостей не перетнув кордон.
“Поліцейські ввічливо запитали, чи можуть вони приєднатися і подивитися. Ми, звичайно ж, відповіли “так”, – додали молодята.


Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1091225-shved_ta_norvehka_vlashtuvali_vesillja_na_kordoni_cherez_karantin”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top