Тільки два канали висвітлили в новинах демарш херсонських медіа проти Зеленського — моніторинг

Публікації видань, які не акредитували на зустріч із президентом, зацікавили Суспільне та 5 канал

Публікації херсонських журналістів на знак протесту проти відмови в акредитації на зустріч із президентом Володимиром Зеленським не стали новиною для більшості центральних телеканалів. У праймових випусках новин цю ситуацію висвітлили лише суспільний «UA: Перший» та 5 канал. Про це йдеться в підсумках моніторингу щоденних новин всеукраїнських телеканалів за 2228 червня 2020 року.

У сюжеті 5 каналу зауважили, що після того, як представники деяких місцевих видань захотіли пікетувати місця візитів Зеленського, обласна державна адміністрація нібито дозволила акредитовувати журналістів. В цілому ж акцію пов’язали з нападом на журналіста місцевого онлайн-видання Дмитра Багненка. За даними «UA: Першого», акредитацією займалися в Офісі президента.

Інші центральні телеканали розповідали про поїздку Володимира Зеленського до Херсона в «паркетному форматі, подавали його висловлювання про проєкт «Велике будівництво». В такому ключі були витримані матеріали ICTV, «України» та СТБ. Більше про маніпуляції та тенденції тижня читайте в огляді Зої Красовської.

Джерело

Об этом сообщает FIB


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/07/04/lyshe-dva-kanaly-daly-v-novynah-demarsh-proty-zelenskogo/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top