Вінниця бере участь у програмі «Міста, вільні від домашнього насильства»

Про це повідомляє “Голос України“.

Об этом сообщает Преступная Россия

Її започаткувало представництво Фонду ООН у галузі народонаселення. Вінниця — одне з десяти міст держави, де долучилися до втілення заходів з протидії домашньому насильству.

Програмою передбачено вироблення механізмів у посиленні спроможності міст до захисту та надання постраждалим особам якісних спеціалізованих послуг.

Рекомендуємо до ознайомлення: Скандал у Вінниці: “Діти Моргунова” – це помічники Пашковського

Важливими є активізація і залучення мешканців громади до попередження та виявлення на ранньому етапі таких негативних випадків.

“Ми зацікавлені насамперед у запровадженні інноваційних моделей розширення мережі таких послуг та створенні умов, в яких постраждалі матимуть можливість відновитися психологічно”, — ділиться думками директорка міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Добровольська.

За її словами, у місті вже рік діє Мобільна бригада з оперативного надання допомоги постраждалим. Прикро, але кількість таких фактів зросла порівняно з попереднім роком.

На думку співрозмовниці, в місті варто створити денний Центр для постраждалих осіб та відкрити кризову кімнату для їхньої підтримки. Наталія Добровольська наголошує, що у Вінниці планують навчати жінок ставати фінансово незалежними. Це буде одним із реабілітаційних заходів.

На отримання такої допомоги сподіваються від участі у згаданій вище міжнародній програмі.Джерело статті: “https://www.wave.vinnica.ua/misto/vinnyczya-bere-uchast-u-programi-mista-vilni-vid-domashnogo-nasylstva/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top