Учені знайшли нову користь алкоголю: для жінок і чоловіків умови різні

Вживання алкоголю у помірній кількості може допомогти зберегти пам’ять та світлість розуму.

Об этом сообщает Компромат вики

Дослідники стверджують, що це відноситься як до чоловіків, так і до жінок, пише журнал JAMA Network Open. Вживання алкоголю від низького до помірного рівня значною мірою пов’язане з незмінно високими когнітивними функціями й низьким рівнем зниження когнітивних функцій в порівнянні з людьми, які не вживають алкоголь.

Водночас дослідники попередили: дослідження не могло довести, що помірне вживання алкоголю викликало збереження мислення і пам’яті, а тільки існування зв’язку.

Учені знайшли нову користь алкоголю

Учені знайшли нову користь алкоголю

Діапазон вживання алкоголю, який вважається "низьким або помірним" в дослідженні, було встановлено на рівні менше восьми напоїв на тиждень для жінок і менше 15 напоїв на тиждень для чоловіків. Але ця кількість має бути рівномірно розподілена протягом всього тижня, а не випита за один вечір.

Кожна порція – це 10 мілілітрів чистого спирту, що еквівалентно 300 мілілітрів пива або порції міцного алкоголю, яка має 25 мілілітрів. Стандартний келих вина містить 1,5 порції.

Дослідники підкреслили: якщо вживання алкоголю відбувається частіше, будь-яка користь для мозку починає зникати й навіть перетворюватися в можливу шкоду.

Геріатричний психіатр доктор Джеремі Коппел, доцент в Інституті медичних досліджень ім. Файнштейна (США) зазначив, що виявлення того, що помірне вживання алкоголю не шкодить розумовим здібностям і може навіть принести користь, може бути гарною новиною для деяких людей.

Варто зазначити, що за даними ВООЗ, безпечної дози алкоголю не існує.

Як повідомляв OBOZREVATEL, названі сім алкогольних напоїв, які можна і не можна пити в спеку.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://med.obozrevatel.com/ukr/ucheni-znajshli-novu-korist-alkogolyu-dlya-zhinok-i-cholovikiv-umovi-rizni.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top