Пальто та куртки на деревах. Вінниця долучилась до соціального флешмобу «Зігрій людину»


  • Катерина ЛАПШИНА
  • 3
Пальто та куртки на деревах. Вінниця долучилась до соціального флешмобу «Зігрій людину»
  • Після посту у Фейсбук, інформація про благодійну акцію допомоги вірусно поширилась країною і знайшла амбасадорів майже у кожній області.
  • В нашому місті людиною, що гуртує мешканців до акції добра, стала блогерка та журналістка Катерина Фостик.

А розпочав благодійну акцію допомоги потребуючим киянин Андрій Кривущенко. Вона полягає у тому, що кожен бажаючий може залишити непотрібний верхній одяг у громадських місцях міста, а той, кому потрібні речі, просто візьме їх собі. Андрій хоче встановити рекорд України по «зігріванню» людей.

Об этом сообщает Роспрес

Зігрій людину – це благодійна акція без терміну придатності та кордонів. Її мета: допомогти людям у фінансовій скруті зігрітися в холодну пору року.

Долучитись до акції дуже просто.

  1. Потрібно зібрати теплі речі у гарному стані, які більше вам не потрібні (вашій сім’ї, друзям, знайомим).
  2. У кишені верхнього одягу можна покласти рукавички, шапку, шарф, шкарпетки.
  3. Повісьте пальто\куртку на вішак та залиште у громадському місці, де його може знайти потенційний власник.
  4. Організатор акції рекомендує обирати сквери, парки, біля лікарень, на зупинках, біля крамниць.
  5. На одязі залиште аркуш паперу з написом «Це для вас! Нехай ця річ вас зігріє #зігрій людину».

Після посту у Фейсбук, інформація про благодійну акцію допомоги вірусно поширилась країною і знайшла амбасадорів майже у кожній області. В нашому місті людиною, що гуртує мешканців до акції добра, стала блогерка та журналістка Катерина Фостик.

Фінал зі встановлення всеукраїнського рекорду «зігрівання людей» запланували на 28 лютого. Аби взяти участь, запишіть відео, залиште у себе у соцмережі разом з дописом та хештегом #зігрійлюдину. Саме за цим хештегом і відео підрахують кількість учасників благодійної акції.

Офіційна спільнота акції добра ось тут.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/palto-ta-kurtki-na-derevah-vinnitsya-doluchilas-do-aktsiyi-zigriy-lyud-11035048.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top