Скоротити канали Путіна: Лукашенко зробив новий випад проти Росії

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на нараді з головними редакторами державних ЗМІ закликав відмовитися або скоротити мовлення іноземних інформаційних продуктів.

Об этом сообщает Роспрес

Ймовірно, це стосується і російських телеканалів. Заява прозвучала на зустрічі у вівторок, 11 лютого, передає БелТА.

За словами білоруського президента, якщо якийсь із зарубіжних каналів хоче прийти в інформаційне поле Білорусі, то повинен запитати дозволу і за це заплатити.

Новини
"Хотів підім’яти Лукашенка": у Росії розкрили хитрий план Путіна з утримання при владі
Лукашенко закликав скоротити мовлення росТВ

Лукашенко закликав скоротити мовлення росТВ

Российская газета

"Далеко не все, що там є, хорошої якості. Потрібно більше своєї телепродукції", – висловився Лукашенко.

"Коли мені говорять, що Марков (керівник білоруського каналу ОНТ – Ред.) сидить на платформі ОРТ (Общественное российское телевидение, Первый канал – Ред.), я цього просто не розумію. Наш простір, наше телебачення, наш телевізор, наш канал ОНТ, і непоганий – пора вже вирішити головну проблему: це наше", – заявив глава Білорусі.

При цьому президент закликав білоруські державні ЗМІ бути "чесними і простими" і не боятися говорити "правду з позиції влади".

"Але це не означає, що треба перебирати, підхвалюючи президента. Треба все робити по-діловому. Ми повинні робити це пліч-о-пліч, підтримуючи, доповнюючи і підсилюючи один одного", – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше президент Латвії Егіл Левітс закликав Сейм збільшити пропорцію телепрограм офіційними мовами ЄС і Єврозони до 80%, тим самим скоротивши до 20% мовлення російською.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/lukashenko-zaklikav-skorotiti-movlennya-rostv-novini-svitu.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top