Таксист відмовився везти Петра Порошенка після віче на Майдані (ВІДЕО)


Після акції «Ні капітуляції» п’ятий президент України Петро Порошенко вирішив зімпровізувати і поїхати додому не на Mercedes, а на звичайному таксі, але водій відмовився везти. Відповідне відео публікують в Мережі очевидці.
«Ахаха, по завершенню мітингу Порошенко вирішив упхатися в таксі, але таксист відмовився його везти)))))) Об этом сообщает vzglad.in.ua со ссылкой на СМИ.

Очевидці кажуть, що в житті ще смішніше, ніж на відео! …А я думала, вони з Мариною підуть кудись в перехід по хот-доги і каву в пластиковому стаканчику. Аж ось що придумали))) Експромт) Не посадив підставного таксиста, подумав, що люди його люблять, ну майже як Цеголко)) Але його люблять лише за $$$$», – прокоментувала відео журналіст Тетяна Висоцька.

Після того, як люди зрозуміли, що водій відмовляється вести Порошенка у своїй машині, розсміялися. Інші навпаки, вирішили підтримати екс-президента і почали скандувати «Порошенко, Порошенко, Порошенко!».

Знайшлися й ті, хто кричав «Браво» водієві таксі.

Таксист не захотел везти барыгу-Пороха после митинга на Майдане. Порох зажлобился платить или таксист-герой?????????????

Gepostet von Богдан Гребенюк am Sonntag, 6. Oktober 2019


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/taksyst-vidmovyvsia-vezty-petra-poroshenka-pislia-viche-na-majdani/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 51 канал Николаев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top